درباره پژواک

گروه مهندسین پژواک از سال 1385 تاکنون در زمینه‌ی اجرای تخصصی شبکه­ های دیتا، دیتاسنترها و پروژه های نظارت تصویری تحت شبکه فعالیت می ­نماید.

این شرکت تمرکز کسب و کار خود را بر مبنای ارائه محصولات معتبر و با کیفیت مبتنی بر استانداردهای بین المللی در حوزه‌ی شبکه و نظارت تصویری تحت شبکه به مشتریان خود قرار داده است.

هم اکنون این گروه با نام ثبت شده " ره ­آورد فن و اندیشه پژواک" (ثبت 40201 : 1389) به فعالیت خود ادامه می ­دهد.

از آنجا که به باور ما سرمایه اصلی هر شرکت میزان رضایتمندی شبکه‌ی مشتریان و کارفرمایان از کیفیت خدمات و محصولات در گذر زمان است؛ واحد فنی شرکت ره ­آورد فن و اندیشه پژواک با هدف حصول اطمینان از تحقق بهبودهای کمی وکیفی محصولات و خدمات ارائه شده، از طریق ثبت گزارش طی مراجعات دوره ­ای، از میزان صحت عملکرد سیستم اطلاع کسب نموده و میزان رضایت مشتریان را بواسطه بهره­ گیری از سرویس­های ارائه شده ارزیابی خواهند نمود.

از سوی دیگر با توجه به شتاب تغییرات تکنولوژی در حوزه نظارت تصویری تحت شبکه و ایجاد امکان دسترسی مشتریان به دستاوردهای جدید این صنعت، واحد تحقیق و توسعه شرکت ره ­آورد فن و اندیشه پژواک با به کارگیری آخرین روش­های علمی و از طریق بروزرسانی و توسعه سبد محصولات و خدمات، همواره آماده پاسخگویی به نیازهای روز مشتریان خود می­ باشد.

در حال حاضر شرکت ره ­آورد فن و اندیشه پژواک در حوزه­های ذیل به ارائه­ی محصولات و خدمات می­ پردازد.

  • 1-    طراحی، اجراء و توسعه‌ی شبکه‌های دیتا
  • 2-    مشاوره،طراحی، نصب و راه‌اندازی سیستم‌های نظارت تصویری دیجیتال تحت شبکه  و مانیتورینگ راه دور
  • 3-    طراحی، تولید، فروش و پشتیبانی دستگاه­ها و تجهیزات جانبی UPS با برندPezhvakco
  • 4-    نصب و راه­اندازی و نگهداری لینک های وایرلس جهت انتقال دیتا و ارتباطات رادیویی بیسیم
  • 5-    تامین و تجهیز  مراکز به سیستم های ارتباطی نسل جدید بر پایه Voip